RSS
czwartek, 01 października 2009
Cuda POcudaków

Kolejny cud....to miłość...

Chlebowski: Walczę, Rysiu. Załatwimy to"Z tobą na 90 procent, Rysiu, że załatwimy. Tam walczę, nie jest łatwo" - zapewniał Zbigniew Chlebowski biznesmena, który naciskał na przygotowanie korzystnej dla firm hazardowych ustawy. Ich rozmowy nagrali agenci CBA. Z zapisów wynika, że obaj panowie są w wyjątkowo zażyłych stosunkach.


Powiązania biznesmena Ryszarda Sobiesiaka, współwłaściciela sieci Casino Polonia i właściciela firmy hazardowej Golden Play, ze Zbigniewem Chlebowskim i Mirosławem Drzewieckim wyszły na jaw w lipcu 2008 - twierdzi "Rzeczpospolita".

Wtedy Centralne Biuro Antykorupcyjne nagrało tę oto rozmowę:

Ryszard Sobiesiak: Cześć Zbyszek.
Zbigniew Chlebowski: Cześć Rysiek.

R.S.: Co tam? Jesteś na Dolnym Śląsku?
Z.Ch.: Tak, prawdziwą wojnę stoczyłem w czwartek...

R.S.: No coś tam słyszałem, z Mirkiem rozmawiałem, udało się coś, myślisz?
Z.Ch.: W ogóle to wyprostowałem, wiesz, nie chcę mówić przez ten... [...]

R.S.: A powiedz umówiłbyś tego... bo ja będę w Warszawie. Mirek ma mnie umówić tam w Warszawie z kimś. Więc w Warszawie też na pewno będę jeden dzień.
Z.Ch.: A kiedy będziesz?

R.S.: No właśnie nie wiem. To od niego zależy, bo jutro mam dzwonić do niego, żeby mu przypomnieć. Weź jeszcze z nim pogadaj, jak będziesz się z nim widział, bo ja tam z nim dość długo rozmawiałem przedwczoraj, tłumaczyłem to...
Z.Ch.: Oni w ogóle... Powiem ci tak między nami: ani Grześ, ani Miro, znaczy się ja sam prowadzę rozmowy [niezrozumiale]. Oni dzwonią do mnie, że pełne wsparcie i wszystko...

R.S.:... a nie dają znaku...
Z.Ch.: Nie dają wsparcia. W poprzedniej rozmowie ja go prawie przekonałem do takich rzeczy, że wiesz... on ze mną gadał śmiesznie, bo ja mówię, gdybyście wydali odmowną decyzję, to ja rozumiem, ale...

R.S.: Wstrzymali, my wszystko zrobiliśmy, a oni...
Z.Ch.:... postępowanie...

R.S.: Ale pierwsze, co zrobili, to zrobili też niezgodnie z prawem, tylko kłóć się z nimi, jak się możesz kłócić z nimi. Nie będziemy teraz gadać. Powiedz Zbyszku, prosiłbym cię tak jak byś... ja do Mirka dzisiaj będę w takim razie dzwonił. Na domowy do niego zadzwonię i jutro rano mu przypomnę. Niech on się wychyli wreszcie, bo ja zrozumiałem, że on też rozmawiał tam...

----------

25 sierpnia Ryszard Sobiesiak znów rozmawia ze Zbigniewem Chlebowskim. Trzy dni później biznesmen spotka się z wicepremierem i szefem MSWiA Grzegorzem Schetyną.

Ryszard Sobiesiak: No wiem, no k..., no przecież, no ja chciałem się, chciałem właśnie zapytać, co tam, jest jakaś szansa? No bo wiesz, k..., daj spokój, mam nadzieję, że tam ze mną już będzie wszystko w porządku, nie?
Zbigniew Chlebowski: Z tobą na... na dziewięćdziesiąt procent, Rysiu, że załatwimy. Tam walczę, nie jest łatwo, tak ci powiem.

R.S.: To są k... tak, ja wiem. Ale byś wykorzystał do tego, k..., Mirka i... i... tego drugiego, nie?
Z.Ch.: A z nim nie gadam, to powiem ci szczerze, Rysiu, że tak, bo wiesz...

----------

10 marca 2009 roku Ryszard Sobiesiak dzwoni do ministra sportu Mirosława Drzewieckiego. Padają mocne słowa o ministrze finansów. Biznesmen mówi: "ten idiota podpisał rozporządzenie, które kładzie hazard na łopatki". Dzwoni też do Zbigniewa Chlebowskiego.

Ryszard Sobiesiak: Grześka zarazić tą sprawą, bo oni rozpierd...
Zbigniew Chlebowski: Ja ci powiem szczerze Rysiu... ja już nie mam siły sam walczyć z tym wszystkim... jak by Grzegorz, Mirek trochę pomogli mi... przecież wiesz, biegam z tym sam... blokuję tę sprawę dopłat od roku... to wyłącznie moja zasługa.

----------

5 maja były pracownik resortu finansów Sławomir Sykucki zawiadamia Ryszarda Sobiesiaka, że dopłaty od hazardu zaczną jednak obowiązywać o 1 stycznia 2010 roku. Sobiesiak komentuje: "Przecież te ch... mówili, że jest odłożona". 17 maja Sobiesiak rozmawia przez telefon z Janem Koskiem, lobbystą i wiceprezesem Związku Pracodawców Prowadzących Gry Losowe i Zakłady Wzajemne:

Jan Kosek: Oni to zblokują?
Ryszard Sobiesiak: On (Chlebowski) mówi tak. Opierd...em go za to, że mówił co innego, że przynajmniej pół roku spokoju.

http://www.dziennik.pl/polityk.....my_to.html

11:55, 01.10.2009 /tvn24.pl, PAP
Resort sportu zaprzecza własnym dokumentom
AFERA HAZARDOWA

Ministerstwo Sportu i Turystyki zaprzecza, że występowało do Ministerstwa Finansów o zmianę zapisów w projekcie ustawy hazardowej. Ministerstwo informuje jedynie, że "występowało o zmianę uzasadnienia do ustawy". Stoi to w sprzeczności z tym, co minister sportu Mirosław Drzewiecki pisał 30 czerwca br. do Ministerstwa Finansów.

To reakcja resortu sportu na prasowe doniesienia o aferze hazardowej, której jednym z bohaterów - jak napisała "Rzeczpospolita" - jest minister sportu Mirosław Drzewiecki.

Ministerstwo Sportu i Turystyki informuje, że chciało zmiany uzasadnienia zapisów w projekcie ustawy hazardowej, bo zmieniła się koncepcja budowy Narodowego Centrum Sportu. Chodzi o rezygnację z tzw. II etapu budowy NCS, czyli zbudowania wokół Stadionu Narodowego m.in. pływalni i hali widowiskowo-sportowej. Właśnie budowa tych obiektów miała być finansowana dzięki zapisom ustawy o grach - tłumaczy resort. Zgodnie z nową koncepcją, teren ten zostanie przeznaczony pod inwestycje komercyjne.

Ale 30 czerwca br. minister Drzewiecki w piśmie do Jacka Kapicy, podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów stwierdza, że "w związku z kontrowersjami dotyczącymi rozwiązań zawartych w rządowym projekcie ustawy i zakładach wzajemnych, w szczególności w zakresie dotyczącym znacznego poszerzenia katalogu gier objętych dopłatami i licznymi wystąpieniami na tym tle kierowanymi do Ministerstwa Sportu i Turystyki wnoszę o wyłączenie rozwiązań zawartych w art. 47a ust. 2 projektu ustawy z dalszego procedowania." LIST MIROSŁAWA DRZEWIECKIEGO DO MINISTERSTWA FINANSÓW Z 30.06.2009 ROKU

To Ministerstwo Finansów

Resort sportu podkreśla w najnowszym komunikacie, że za ostateczny kształt ustawy odpowiada minister finansów. "To minister finansów, a nie minister sportu i turystyki jest bowiem odpowiedzialny za kształt ustawy i dokonanie ostatecznych uzgodnień, a sam proces legislacyjny nie został jeszcze zakończony" - przypomina MSiT.

O co chodzi w aferze hazardowej?

Czwartkowa "Rzeczpospolita" ujawniła kulisy afery, o której Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało prezydenta, premiera, władze Sejmu i Senatu. W piśmie do nich Biuro ostrzegło, że na zmianach w tzw. ustawie hazardowej budżet państwa mógł stracić 469 mln zł. W sprawę - jak donosi dziennik - zamieszani są prominentni politycy PO - minister sportu Zbigniew Drzewiecki i szef klubu PO Zbigniew Chlebowski, który jest jednocześnie szefem komisji finansów.

17:08, waha123
Link Dodaj komentarz »
piątek, 25 września 2009
Grypa666-prześlij innym

Jest "afera ze szwedzkim 26 letnim mięsem w puszkach". Ale to tylko próba, podpucha przed....no właśnie

Trudno jest powiedzieć, czy elity starają się celowo zasiać panikę wśród ludzi, czy też dzisiejsza rzeczywistość jest naprawdę aż tak straszna, że tak trudno jest nam w nią uwierzyć.

Wciąż dochodzą do nas coraz bardziej niepokojące wiadomości dotyczące, szybkimi krokami nadchodzącej jesieni i związanych z nią planach szczepień całej ludności świata.

Oczywiście chodzi o szczepienia szczepionką przeciwko świńskiej grypie.

Sama WHO przyznała, że przeprowadzane są tylko tzw. przyspieszone procedury kontroli bezpieczeństwa szczepionki. Wiemy też przy tym, że sama szczepionka zawiera żywy , lecz (oficjalnie) osłabiony wirus świńskiej grypy, hodowany na rakowych komórkach zwierzęcych. Mimo to WHO zapewnia, że właśnie te przyspieszone procedury nie wykazały żadnych skutków ubocznych… jak do teraz.

Nie mówi się jednak o tym, iż jest oczywiste, że jakiekolwiek “szybkie” testy nigdy nie wykażą skutków długoterminowych, a przecież takich właśnie najbardziej powinniśmy się obawiać. W szczególności, jeśli weźmiemy pod uwagę użycie zwierzęcych komórek rakowych w szczepionce….

Procedury zostały jednak mimo to przyśpieszone, ponieważ większość krajów należących do WHO, w tym też kraje UE, postanowiła rozpocząć masowe szczepienia już na jesień tego roku.

Ponieważ WHO “oficjalnie” nie posiada możliwości wydania nakazu, więc “tylko zaleciła” obligatoryjne szczepienia wszystkich obywateli państw, do tej organizacji należących. WHO wydala takie zalecenie, z pełną świadomością nie przeprowadzenia pełnych testów tych szczepionek. Nie musimy chyba przypominać, że do WHO należy 194 krajów świata, czyli prawie cały świat. Inaczej mówiąc, WHO zaleciła zaszczepić ludność całego świata, co niewątpliwie jest ewenementem, który nigdy jeszcze w historii świata się nie wydarzył.

Skąd ten pośpiech? Dlaczego jest to takie ważne, aby zaszczepić wszystkich i to jak najszybciej?

Przecież świńska grypa okazała się jak do teraz wcale nie taka groźna, ani tez nie jest tak bardzo zaraźliwa jak przewidywano. Mimo to nie ustaje machina propagandy strasząca ludzi straszliwymi skutkami pandemii, która według WHO ma osiągnąć swój szczyt pod koniec tego roku i zebrać wielkie śmiertelne żniwo.

Nie słyszymy, ani nie czytamy nigdzie w mediach, żadnego zadowalającego wytłumaczenia takiej nagonki. Wszyscy mówią o bezpieczeństwie i dobrodziejstwie płynącym ze szczepień, ale nikt nie tłumaczy skąd tak naprawdę się ta psychoza bierze i jakie są jej realne podstawy ! Jedyne co możemy usłyszeć, to przypominanie pandemii z roku 1918 i sugerowanie, iż podobna może się i teraz powtórzyć. Wciąż jednak nie są podawane żadne konkretne fakty, na których tego typu przypuszczenia mogły by być oparte. Jak na razie świńska grypa nie wydaje się inna od zwykłej sezonowej grypy, a kraje półkuli południowej meldują jej łagodny przebieg.

Jednak WHO wciąż zaleca a większość krajów świata dostosowuje się grzecznie do tych zaleceń. Między innymi także do tego, aby szczepić ludzi jak najszybciej, nie w pełni przecież przetestowanymi szczepionkami. Wręcz z podziwu godną uporczywością WHO, jak i rządy wprowadzające plany jesiennych szczepień w życie, powtarzają w kółko, iż obawy związane z bezpieczeństwem szczepień są całkowicie bezzasadne.

Dlaczego więc USA i wiele krajów UE tak usilnie podejmuje kroki zabezpieczające ich przed ponoszeniem odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne szczepień na świńską grypę, jeśli WHO jest tak pewna swego i przyspieszone procedury kontrolne wykazały pełne bezpieczeństwo szczepionek? Jak można przekonywać swoich obywateli, ze ryzyko związane z szczepieniami jest albo bardzo niskie albo tez wręcz nie istnieje, kiedy jednocześnie podejmuje się tyle działań zabezpieczających przed odpowiedzialnością? Absurd goni absurd…

Zaczęło się właśnie od USA, gdzie koncerny farmaceutyczne zawarły umowę z rządem, która zapewnia im nietykalność prawną w przypadku pozwów o szkodliwe skutki szczepień. Następna była Grecja, która wpadła na bardzo przewrotny pomysł przymusowego szczepienia i przymusowego podpisywania dokumentów zaświadczających o dobrowolności szczepień, ze świadomością możliwości wystąpienia skutków ubocznych! W Anglii rząd podjął się także chronienia producentów szczepionek przed odpowiedzialnością prawną.

Najwyraźniej prowadzone są działania, mające na celu uniknięcie wszelkiego rodzaju odpowiedzialności, w przypadku gdyby “coś nie wyszło”.

Czego się tak bardzo obawiają, jeśli sami zapewniają, ze żadnego ryzyka nie ma?

Tego typu postawa koncernów farmaceutycznych, które zarabiają przecież miliardy dolarów na całej tej sytuacji oraz postawa rządów, które wyraźnie próbują uniknąć wszelkiej odpowiedzialności, może mocno niepokoić.

Skąd się bierze tak niezachwiana pewność WHO i rządów na świecie, że właśnie ta grypa będzie tak katastroficzna?

Niejasności jest coraz więcej. Pytania się mnożą… a działania przygotowawcze nabierają tempa.

Coraz więcej stanów USA wprowadza nowe ustawy, pozwalające obligatoryjnie szczepić wszystkich obywateli danego stanu. Sam rząd USA też już zatwierdził odpowiednie ustawy w kongresie, pozwalające przymusowo szczepić ludność całego kraju, oraz dające nieograniczoną władzę organizacji zarządzania kryzysowego - FEMA.

Kanada także przygotowuje się do realizacji planów obowiązkowych szczepień. Taką samą decyzję podjęto w Australii, mimo że w tym kraju mija właśnie sezon grypowy i przebiegał on bardzo łagodnie.

Grecki Minister Zdrowia powiadomił w sierpniu tego roku, ze wszyscy mieszkańcy Grecji będą przechodzić obowiązkowe szczepienia. Nie będą przy tym uwzględniane żadne wyjątki !

Francja jest następnym krajem, który przygotował plany obowiązkowych szczepień wszystkich swoich obywateli, poczynając od dzieci i kobiet ciężarnych!

O Holandii i Anglii już pisaliśmy. We wszystkich tych krajach, opiekę nad przebiegiem akcji szczepień przejmuje wojsko, co nie jest zjawiskiem normalnym dla tego typu działań. Przygotowywane są też miejsca masowych pochowków oraz sporządzane są plany reakcji wojska w przypadku zakłóceń w przeprowadzaniu akcji szczepień.

Powodów do niepokoju tylko przybywa… w szczególności kiedy dowiadujemy się coraz to nowych faktów dotyczących niezwykłych przygotowań do realizacji planu masowych szczepień.

Wszystkie powyższe informacje wskazują tylko na to, że rządy większości krajów na świecie, mimo braku poważnych symptomów, bardzo poważnie podchodzą do idei masowych szczepień. Można by rzec - śmiertelnie poważnie….

Ostatnio na przykład ukazało się video z konferencji przeprowadzonej w Oklahomie, z udziałem byłego agenta służb specjalnych USA - Grega Stevensena, który poinformował uczestników tej konferencji o bardzo kontrowersyjnych planach, jakie są już w trakcie wdrażania.

Greg Stevensen, nie był zwykłym szeregowym agentem. Posiada on tytuł doktora prawa, uzyskany w London International University. W latach 1970. ochraniał kandydatów na Prezydentów. Piastował też stanowisko Szeryfa Stanu Teksas. Jest on też autorem niedawno opublikowanej książki, pt.: “America: Fall From Grace and Power”.

Z jego relacji wynika, iż w stanie Oklahoma już tydzień wcześniej podjęto decyzję o przymusowych szczepieniach wszystkich obywateli tego stanu. Podjęto tam też przygotowania mające na celu ścisłą kontrole obywateli tego stanu. Tylko te osoby, które będą w stanie wykazać, iż były szczepione, będą w stanie się przemieszczać. W tym celu wszystkim będą nakładane na nadgarstki specjalne, niezdejmowalne bransoletki, w których zostanie umieszczony chip. Dzięki odczytowi z chipa będzie można nie tylko otrzymać wszelkie dane osobiste kontrolowanej osoby, lecz także informacje czy, kiedy i gdzie osoba ta była szczepiona.

Na terenie całego stanu zostaną rozstawione wojskowe punkty kontrolne (tzw. ‘choke points’), w szczególności na wszystkich ważnych skrzyżowaniach dróg, stacjach kolejowych i autobusowych, itd. Każda zatrzymana, nieszczepiona osoba będzie internowana i przewożona do specjalnych obozów internowania, gdzie zostanie przymusowo zaszczepiona.

Podobne plany są tez dyskutowane w innych stanach USA. Tutaj w Europie słyszymy o podobnych przygotowaniach. Co się tak naprawdę dzieje? Czemu cała ta sprawa jest tak niejasno przedstawiana obywatelom? Czyżby nawalała machina informacyjna? Chyba jednak nie, ponieważ w innych sprawach działa ona wciąż bez zarzutu. Pozostaje jeszcze inna hipoteza do rozpatrzenia, że jest to działania celowe, ukierunkowane na wytworzenie odpowiedniego poziomu dezorientacji i strachu u obywateli. Ale w jakim celu?

Z czasem postaramy się też na to pytanie odpowiedzieć.

Źródło: Globalna Świadomość

http://wolnemedia.net/?p=17486

http://www.youtube.com/watch?v=giqxJOoyg80

Na bierząco...

Sytuacja w Holandii. Z oficjalnej strony informacyjnej Ministerstwa Zdrowia, nadesłała J.W.

23.09.2009
Minister Klink dokladniej okreslil, jaki personel medyczny powinien zostac zaszczepiony. Obsluga szpitali, ambulansow, lekarze rodzinni wraz z personelem pomocniczym, personel domow opieki, hospicjow i obsluga chorych w domach, sluzba poloznicza. Minister zaznacza, ze szczepienia nie sa obowiazkowe. Jednoczesnie zwraca uwge, ze nie wszyscy z tej grupy moga od razu byc zaszczepieni ze wzgledu na problemy z dostawa szczepionki. (J.W.: Innymi slowy, kto pierwszy ten lepszy).

http://wolnemedia.net/?p=17486

15:25, waha123
Link Komentarze (1) »
niedziela, 13 września 2009
Nano termit w WTC

Duński naukowiec znalazł w pyle po WTC m. in nano-termit

http://www.youtube.com/watch?v=8_tf25lx_3o

19:32, waha123
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 10 września 2009
Leczenie kataru

Leczenie kataru za 100 mld zł......!!!!!!!!!!!!!!!!! Potem grypy? 

10:24, waha123
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 25 sierpnia 2009
Jeszcze 7 dni....

Projekt Abstrakcja

Jeszcze tylko 7 dni do "wykupu stoczni".....

16:50, waha123
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 30 lipca 2009
Cisza przed burzą
Bawmy się, to ostatnie takie beztroskie wakacje.
16:41, waha123
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 czerwca 2009
O pewnej Pani....

Znalazłem w necie....

Kariera UB-ckiej córeczki

OPRAWCY OD SUPRUNIUKA
Rodzina Młynarskich pochodzi z okolic Niska - powiatowego miasteczka na Podkarpaciu, położonego nad Sanem. Tu, 8 kwietnia 1948 r., przyszła na świat Danuta Młynarska. Jej dziadek od dwóch lat już nie żył. Przyznać trzeba, że Józef Młynarski (rocznik 1897), przed większość swojego życia nie miał ciągotek komunistycznych, a przynajmniej historii nic o tym nie wiadomo. W latach 1917 - 1920 służył jako ochotnik w Wojsku Polskim, by w II Rzeczypospolitej zatrudnić się w policji - pracował m.in. w Wydziale Śledczym w Równem i w Kowlu. Ten kancelista z zawodu (edukację zakończył na IV klasie gimnazjum) do komunistów przystał 1 października 1944 r., wstępując do bezpieki, a konkretnie do Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Nisku. Szybko awansował. Już półtora miesiąca później był kierownikiem tamtejszej Sekcji Śledczej.
Przełożonym Józefa Młynarskiego w niżańskiej bezpiece był nie kto inny jak wspomniany już kat Polaków - Stanisław Supruniuk.
AK-owiec Skarbimir Socha: - Nade mną znęcał się Supruniuk, ale moich kolegów brał w obroty Młynarski. Zapamiętali go jak najgorzej.
Błyskotliwą karierę Józefa Młynarskiego w niżańskim UB przerwała śmierć 5 marca 1946 r. Jego bestialstwo nigdy - rzecz jasna - nie zostało rozliczone. Jednak przykład dyspozycyjnego i okrutnego ubeka nie poszedł na marne - rodzinną tradycję kontynuował syn.
Ryszard Młynarski (rocznik 1923 r.), po ukończeniu gimnazjum w Kowlu, w czasie wojny - od 1940 do 1943 r. - pracował w tartaku w Zarzeczu, a następnie w Zarządzie Drogowym w Nisku. We wrześniu 1944 r. wstąpił do Milicji Obywatelskiej. Z jej ramienia organizował posterunek MO w Pysznicy koło Niska. Następnie, przez prawie rok - od listopada 1944 r. służył w LWP. W lipcu 1945 r. Ryszard Młynarski trafił pod skrzydła ojca, zatrudniając się jako "oficer" śledczy PUBP w Nisku. W lipcu 1946 r., czyli już po śmierci Józefa Młynarskiego, przejął obowiązki szefa niżańskiego UB, zastępując przeniesionego do PUBP w Krośnie Stanisława Supruniuka. Po latach jego córka - Danuta Młynarska-Hübner została honorową obywatelką miasta Nisko. To właśnie wówczas, kiedy była szefową kancelarii Aleksandra Kwaśniewskiego, prezydenccy urzędnicy przygotowywali wniosek o przyznanie Supruniukowi Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski. Niewiele brakowało, aby dawnego przełożonego swojego dziadka i ojca spotkała podczas uroczystości odznaczenia w Pałacu Prezydenckim w czerwcu 1999 r. Wtedy pracowała już jednak w biurze ONZ w Genewie.
Po rocznym kierowaniu PUBP w Nisku, w październiku 1947 r. Ryszard Młynarski został przeniesiony do PUBP w niedalekim Jarosławiu, też na stanowisko "oficera" śledczego. Z niewiadomych powodów nie dostał jednak awansu i - w maju 1948 r. - zrezygnował ze "służby". Dwa miesiące wcześniej urodziła się córka Danuta. Być może ten właśnie fakt - a nie względy ambicjonalne, jak utrzymują niektórzy - był powodem jego odejścia z bezpieki? Tak, czy inaczej rodzina przeniosła się do Warszawy - Ryszard Młynarski do dziś mieszka na Służewcu.

19:57, waha123
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 czerwca 2009
FED zdechł?
Projekt ustawy amerykańskiego kongresmena Rona Paula, dotyczący wyceny amerykańskiej Rezerwy Federalnej, uzyskał większość w Izbie Reprezentantów. Pomysłodawca ustawy uważa, że jest to "przełomowy krok" w historii Kongresu – informuje serwis worldnetdaily.com.
Demokratyczny deputowany z Ohio Dennis Kucinich to 218. Kongresmen, który poparł projekt ustawy H.R. 1207, w liczącej 535 członków Izbie Reprezentantów. Zaraz po nim, pomysł wyceny Fed-u poparło kolejnych trzech deputowanych.

- Poparcie, które projekt ustawy uzyskał ze strony polityków dwóch największych partii w Kongresie oraz organizacji obywatelskich wskazuje, że amerykanie mają już dość Rezerwy Federalnej – ocenił Paul. Jak zapowiada, teraz idea ustawy musi zostać nagłośniona tak, by jej założenia trafiły do opinii publicznej.

Przesłuchania przed odpowiednim komitetem Izby, które mogą doprowadzić do przyjęcia ustawy, rozpoczną się w przyszłym miesiącu.

- By zrozumieć jak niemądrą decyzją było ustanowienie Rezerwy Federalnej należy zrozumieć jakimi ogromnymi przywilejami się ona cieszy – powiedział wcześniej Paul. – Ten bank ma możliwość tworzenia pieniądza i przekazywania go swoim ekonomicznym sojusznikom na niejasnych zasadach, które nie podlegają żadnej kontroli – dodaje. W jego opinii, Kongres całkowicie utracił nadzór na poczynaniami Rezerwy.

Zdaniem Paula, polityka Fed-u doprowadziła do prawie całkowitego zniszczenia wartości dolara. – Od 1913 roku dolar stracił 95 procent swojej mocy nabywczej, a stało się to w wyniku nierozważnej polityki Rezerwy Federalnej – przekonuje Republikanin. Jak podkreśla, audyt tej instytucji należy się amerykańskiemu narodowi. O szefach tej instytucji mówi wprost: Oni muszą odejść!
http://wiadomosci.onet.pl/1989234,12,item.html
17:45, waha123
Link Dodaj komentarz »
piątek, 29 maja 2009
Wybory do paplamentu...
Rewelacja....jak nie wiesz na kogo głosować wal śmiało http://wiadomosci.wp.pl/eurowybory_kompas.html Ja na wszystko oprócz pytania 3 dałem i wyszło mi SLD...hahahaha
18:26, waha123
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 28 maja 2009
W Krakowie o WTC...

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7690

19:04, waha123
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 kwietnia 2009
Świńska grypa
Na forum http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2418 dokładnie rok temu ten temat został poruszony.......
21:17, waha123
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 15 marca 2009
Nowy teleturniej prawda

Sciągajcie i dawajcie dalej...

http://www.wykop.pl/ramka/156468/plyty-prawdy-zobacz-skopiuj-i-podaj-dalej

21:32, waha123
Link Komentarze (1) »
wtorek, 24 lutego 2009
Obama nie ma ich wcale obu.
Powoli staje się jasne, że cały ten cyrk z czarnym papieżem ma na celu przedłużenie status quo dolara w celu dym...a unii. Unia robi to z nami i koło się zamyka. Tak więc podjęto najwyrażniej decyzję o jak najdłuższym piciu krwi http://www.youtube.com/watch?v=FjkYHagtVjw&eurl=http://prawda2.info/viewtopic.php?t=6057&highlight=
12:00, waha123
Link Komentarze (8) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 30