RSS
środa, 02 czerwca 2010
(niezr.) -nowa inwokacja
<>

(niezr.) Ojczyzno moja! ty jesteś (niezr.) ;
Ile cię trzeba (niezr.) tylko się dowie,
Kto cię stracił. (niezr.) twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję,(niezr.) po tobie.
Panno święta, (niezr.) bronisz Częstochowy
I w Ostrej świe(niezr.) ! Ty, co gród zamkowy
Nowogródzki oc(niezr.) sz z jego wiernym ludem!
Jak mnie dziecko (niezr.) powróciłaś cudem,
(Gdy od płaczącej (niezr.) Twoją opiekę
Ofiarowany, martwą podniosłem (niezr.)

I zaraz mogłem(niezr.) Twych świątyń progu
Iść za wrócone życie (niezr.) Bogu),
Tak nas powrócisz cudem na Ojczyzny łono.
Tymczasem przenoś (niezr.) duszę utęsknioną
Do tych pagórków (niezr.) , do tych łąk zielonych,
Szeroko nad błękitnym(niezr.) rozciągnionych;
Do tych pól mal(niezr.) ch zbożem rozmaitem,
Wyzłacanych pszenicą, po(niezr.) anych żytem;
Gdzie bursztynowy (niezr.) , gryka jak śnieg biała,
Gdzie panieńskim rumieńcem(niezr.) pała,
A wszystko przepasane(niezr.) wstęgą, miedzą
Zieloną, na niej z rzadka (niezr.) grusze siedzą.

Mało kurwaaaa(niezr.) aaaa? Będzie wię(niezr.)

12:08, waha123
Link Komentarze (12) »
wtorek, 01 czerwca 2010
Mistrzowie manipulacji "upublicznili zapiski"...szoł idzie dalej....
14:55, waha123
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 maja 2010
Początek końca
Archeologów na pole, powódż "na dole"....same cuda..... A to dopiero początek, będzie "dobra zabawa".....
14:36, waha123
Link Komentarze (1) »
wtorek, 27 kwietnia 2010
Przyszedł już Czas

Własnie są zmuszeni wziąć się za łby, co było jasne już dość dawno temu-dla nas dobrze.

niedziela, 14 marca 2010
Efekty uboczne szczepienia na świńska grypę
Dzieci izraelskie jeżdżą trzy tysiące kilometrów do miejsc kaźni swoich dziadów i pradziadów. Dlaczego nam nic takiego do głowy nie przychodzi? To syndrom mentalności niewolników - twierdzi w rozmowie z "Wprost" Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski. - To tak, jakby nie chciało nam się walczyć o pamięć o bliskich, których rozjechano czołgiem. Mamy kompleks prowincjonalności - dodaje.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kochanowski-Polacy-maja-syndrom-mentalnosci-niewolnikow,wid,12072828,wiadomosc.html?ticaid=19ce5
12:39, waha123
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 28 lutego 2010
Kto ma rozum, niech z niego korzysta
Będę pisał do znudzenia....niedługo wezmą się za łby.
13:52, waha123
Link Komentarze (2) »
czwartek, 28 stycznia 2010
LIST OTWARTY OBYWATELA DO POLSKI PREMIERA.

Z internetu....Głos byłego wyborcy....

LIST OTWARTY OBYWATELA DO POLSKI PREMIERA.

LIST OTWARTY OBYWATELA DO POLSKI PREMIERA.
Po dwóch latach przypomniał Pan sobie biedaczysko, że ma robotę do zrobienia. Zbysiu, Grzesiu i Miro wykonali już dla Pana Cud Premierze kawał świetnej roboty, a Pan się temu z zza winkla przyglądał. Sprawa wyszła na jaw, więc zamiast huknąć się w pierś, robi Pan czystki w CBA i steruje komisją śledczą! Mam już serdecznie dość tych wyuczonych, aktorskich zagrywek, obietnić bez pokrycia, udawanej troski o naród i socjotechnicznych manipulacji, którymi karmi Pan społeczeństwo. Gdyby zależało Panu na dobru Ojczyzny, podałby się Pan do dymisji już dawno i nie męczył swoim widokiem tych, którzy mają go dość. Młodzieży tłumaczy Pan pewnie, że te wszystkie krytyczne uwagi i zniechęcenie społeczne do Pana niby rządów, to koszty, jakie musi ponosić mąż stanu, któremu bliski jest los narodu. Który ma misję do wykonania. Nie wątpię, że młodzież się na to łapie. Szkoda. Medialnie jest Pan mistrzem. Merytorycznie, w moim odczuciu przeciętniakiem wykreowanym przez media, który bez wsparcia rzeszy specjalistów nie osiągnąłby nic! Polityk powinien być wiarygodny - Pan nie jest. Polityk powinien być przekonujący - Pan nie jest. Polityk powinien być skuteczny - Pan jest. Niestety jedynie w temacie obietnic i tuszowania spraw, które mogą zaszkodzić wizerunkowi. Nie partii. Nie rządu. Pana wizerunkowi. Żenujące przedstawienia jakie serwuje Pan za pomocą przyjaznych mediów, aktorskie niby szczere wyznania to wyłacznie zabiegi marketingowe, na które niestety to biedne i zmanipulowane społeczeństwo się łapie. Czy to jest rządzenie? Co potem? Co z narodem? Aż tak ważny jest interes kilku osób z cienia? Czy aż tak ważny jest wizerunek Pana Tuska? Czy koszty Pana marketingowych doświadczeń na narodzie naprawdę musi ponosić społeczeństwo? Czy mierzenie zadowolenia obywateli słupkami jest jedynym sposobem na twoerzenie strategii dla Polski?? Ja nie mam zamiaru tego tolerować i dlatego, nie mam zamiaru na Pana głosować. Popełniłem już raz ten błąd. Przyznaję się do tego. Nie popełnię go więcej. A jeśli będę miał ochotę zobaczyć czyjś fajny wizerunek, to włączę sobie Dr H. To też aktorstwo, przy czym zdecydowanie lepsze i przy okazji szczerość bohatera jest bardziej przekonująca. Może dlatego, że wiem, iż takie przedstawienie krzywdy nikomu nie zrobi. Pozdrawiam i życzę Panu świetnej zabawy podczas robienia narodu w konia.

Pamietaj...nie bądż owcą....nie karm trolli....nie głosuj!

11:03, waha123
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 11 stycznia 2010
Katastrofalna zima zwana globalnym CO@2

Z internetu...

Te lodowce, które topnieją to pozostałości po małej epoce lodowcowej z XVIII wieku. Koledzy pseudoekolodzy nabijają nas w butelkę (przynajmniej próbują) akcjami typu trzeba zmniejszyć emisję CO2, to siamto, sramto......... Muszą tak mówić, bo nie mieli by dotacji od korporacji, które to będą ściągać m.in. z nas niedługo potężne miliardy na walkę z niby ociepleniem.
Ochłodzenie tej zimy jest spowodowane głównie poprzez zmniejszoną aktywność słoneczną!!!! Nie dopatrujcie się winy człowieka. Owszem topnienie lodowców, a co za tym idzie dodatkowe tysiące miliardów litrów wody słodkiej negatywnie oddziałuje na największy prąd morski świata Golfsztrom, który obecnie przez to trochę zanika i może doprowadzić do schłodzenia temp. na ziemi nawet o 10-15 st.C. Co jest katastrofą dla ludzkości. Nie dajcie się jednak nabijać w butelkę moi mili. Przypomnijcie sobie o wykradzionych niedawno tysiącach maili z Anglii, które świadczyły jednoznacznie, że ocieplenie klimatu wywołane przez CO2 to nieporozumienie. Nie ma na to żadnych dowodów, poczytajcie trochę solidne fora (typu http://prawda2.info/) obejrzyjcie filmy Alexa Jonesa na http://www.youtube.com/results?search_query=fall+of+the+republic+pl&search_type=&aq=1&oq=fall+of , wyciągnijcie własne wnioski. Taka propaganda się opłaca nie tylko ze względu na potężne pieniądze, ale i spowolnienie (zatrzymanie) rozwoju państw, co w konsekwencji prowadzi to uniezależnienia od mocarstw i wyzysku przez nie.

10:24, waha123
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 listopada 2009
socjalistyczny związek republiki ruropejskiej

Buzek jest symbolem upadku. Cokolwiek by nie robił, zawsze spierdoli.W 1999 wynajęto go, aby przeprowadzić "4 reformy",m.in. służby zdrowia-spierdolił. Wszystko czego się dotknie a nie zna się na niczym, bo jest to człowiek do wynajęcia, firmuje tylko swoją osobą różne tego typu działania obliczone na nabicie kabzy moniakami albo wpływami.Jest symbolem tej dziadowskiej republiki ruropejskiej.

http://www.youtube.com/watch?v=etP3f-mNkD4&feature=player_embedded

10:55, waha123
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 23 listopada 2009
Globalne otumanienie CO2
No i mamy nową lekturę. Chłopcy od CO2 piszą do siebie mejle. SzewczykDratewka na http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9838 udostępnił listy smoka http://www.przemiana.org/FOI2009.zip
09:39, waha123
Link Dodaj komentarz »
sobota, 21 listopada 2009
Tusk preziem?

Z internetu....

No i co wyborcy PO?

Jak się czujecie, drodzy wyborcy PO? Tak miało być w Waszej wymarzonej ojczyźnie? Tym w dobie kryzysu zajmuje się premier? Chcą zapewnić sobie urząd prezydenta w prostacki i chamski sposób. Wiedzą, że wyborów raczej nie wygrają, to chcą zmienić prawo, żeby sobie wybrać Tuska na prezydenta (wybory prezydenckie za rok, a parlament z większością PO jeszcze 2 lata siedzi. O takiej bezczelności już dawno nie czytałem. Tusk już stwierdza, że właściwie to on ma największe szanse wygrać wybory, jeszcze zanim zostały rozpisane. I to jest demokracja? Już taką demokrację mieliśmy do 1990 roku. Panie Tusk, zejdź Pan ze sceny póki jeszcze może Pan zachować twarz.

17:50, waha123
Link Dodaj komentarz »
sobota, 31 października 2009
Pandemia grypy
Zaszczep się i zejdż z tego ziemskiego padołu. Zmniejszysz emisję CO2.
12:39, waha123
Link Komentarze (1) »
niedziela, 04 października 2009
Miłość w 62 punktach

Miłość i cuda....

Afery PO

1.Graś - cieć u niemca, firma nie istnieje od 20 lat, umowy nie pokazuje. Podejrzewany wcześniej o kontakty z oficerami rozwiązanej WSI, za co sam złożył rezygnacje z funkcji sekretarza stanu.
2.Likwidacja stoczni polskich - podczas gdy Niemcy dofinansowują swoje upadające
3.Likwidacja mediów publicznych
4.Rozbrajanie polskiej armii
5.Likwidacja 3 tyś etatów (!) w polskiej policji
6.Likwidacja 100 placówek sądowych
7.afera sprzedaży szpitala im Biernackiego w Krakowie wpisanego do rejestru zabytków
8.Powoływanie na ambasadorów aparatczyków PRL
9.Afera kolesiowska niejakiego Misiaka
10.NIK - Kopacz wydała 300 mln na nieprawidłowe dofinansowanie szpitali
11.Afera przekrętów Karnowskiego w Sopocie
12.W Sejmie stanęły prace nad tzw. pakietem ustaw Misiaka, które miały zapobiec korupcji i zakazać politykom wszelkiej działalności biznesowej.
13.Najwyższa Izba Kontroli zarzuca resortowi, że bez potrzeby przekazał 10 milionów złotych klinice kierowanej przez senatora PO.
14.Uchwalony budżet i jego nowelizacja okazuje się być z kosmosu
15.Internet pod kontrolą - nie tylko serwis opisujący życie miasta, ale i strona www o psach czy kotach będą mogły zostać uznane za publikacje prasowe i podlegać obowiązkowej rejestracji
16.Schetyna postanowił pozbyć się resortowego osiedla na warszawskich Kabatach - za bezcen
17.Afera pożyczkowa Palikota - do Palikota z anonimowych spółek w rajach podatkowych płyną milionowe pożyczki
18.afera finansowania kampanii Palikota - po kilkanaście tysięcy wpłacali emeryci i studenci - niektórzy z tych ostatnich teraz się mu wysługują
19.Gdybym nie czuł się zobowiązany historycznymi zaszłościami, nie poszedłbym głosować na lewicę, poparłbym Platformę Obywatelską - deklaruje w rozmowie z Dziennikiem' Jerzy Urban, redaktor naczelny Nie' i b. rzecznik generała Jaruzelskiego.
20.PO oddała Świnoujście Niemcom w spocie wyborczym - poparcie Niemców
21.Afera Sulorza i Krzyworzeki z PO w Krakowie- wyprowadzanie pieniędzy z Kraków Business Parku
22.wycieczka Tuska do Machu Picchu z całą rodzina za pieniądze podatników
23.afera Kudryckiej - kontrola na UJ w związku z jedną pracą magisterską. Zapędy totalitarne. Rzecznik Kudryckiej jest doradcą Instytutu Wałęsy.
24.afera Atamańczuka - zarzuty posiadania narkotyków, prowadzenia samochodu pod wpływem środków odurzających i próby przekupstwa policjanta
25.afera Misiaka - Ewa Mandziou - prywatnie narzeczona Misiaka, nie musiała płacić za przelot rządowym samolotem.
26.afera kopaczy w piłkę - Donald Tusk, Grzegorz Schetyna i kilku innych posłów PO grali w piłkę, zamiast być w Sejmie i głosować. Premier z kolegami uprawiał sport w czasie, kiedy głosowano nad wetem prezydenta i debatowano o policyjnych emeryturach
27.afera Pitery i jej sukces - śledzik za 6 zł i protokolarne ZNISZCZENIE raportu o CBA w marcu 2008
28.nowy wątek w aferze sopockiej. Według Rz, przestępca z Krakowa po kupieniu atrakcyjnej nieruchomości od miasta Sopot zatrudnił syna szefa tamtejszej Platformy Obywatelskiej.
29.afera Czumy - długi w USA i nepotyzm - rzecznikiem resortu przyjaciel córki Czumy
30.afera ws. wypowiedzi Gromosława Czempińskiego - oficera SB prowadzącego Olechowskiego - iż brał czynny udział w utworzeniu PO
31.tajemnicza zmiana w ustawie- szpitale zamienią się w hotele i kluby
32.afera Komorowskiego - Komorowski zataił przed prokuraturą informacje o niektórych spotkaniach i ich charakterze z oficerem dawnej WSI w prowokacji służb dot. rozwiązania WSI
33.afera KRUS - państwowa kasa zasila liderów PSL
34.afera senatora PO Abgarowicza- miał próbować ukryć ponad 700 tys. zł. Według funkcjonariuszy CBA, parlamentarzysta w oświadczeniach majątkowych z lat 2001-2006 wielokrotnie kłamał
35.afera Wojnarowskiego-Sawickiej - jest udziałowcem firmy, handlującej szpitalnymi długami
36.zwalnianie z więzień przestępców mafii prószkowskiej - 28 maja 2008 więzienne mury opuściło trzech bossów gangu: Zygmunt R. ps. Bolo, Ryszard Sz. ps. Kajtek oraz Janusz P. ps. Parasol. Poza tym na przełomie ostatnich miesięcy na wolność wyszło 35 innych pruszkowiaków', którzy odpowiadają m.in. za napady i handel narkotykami
37.Min Sprawiedliwości - wykreślić z kodeksu karnego przepis, który narzuca sądowi orzekanie najwyższego wymiaru kary za morderstwa dokonane ze szczególnym okrucieństwem
38.afera Fabiszewskiej - zarządza rządowym programem walki z rakiem i prowadzi firmę, która na nim zarabia
39.umorzenie śledztwa ws. Kulczyk - Auganow. No cóż. Podobno to Kulczyk (zamieszany w aferę Orlenu) buduje już autostradę - najdroższą w Europie...
40.afera spółki J&S - Pawlak skasował jej w grudniu 2007 r. prawie pół miliarda złotych kary, a Jacek Dubois, pełnomocnik prawny Platformy Obywatelskiej, od wielu lat zasiada w radzie nadzorczej J&S Energy
41.umorzenie śledztwa ws afery paliwowej
42.Polscy dyplomaci, powołując się na wytyczne ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego, zrywają kontakty z działaczami polonijnymi krytycznymi wobec rządu
43.wiceszefem ABW - Zdzisław Skorża - niby kolega Pawlaka z akademika, były oficer SB - w `nocnej zmianie' mówi wyłącznie po rosyjsku!
44.`prywatyzacja' PKO BP, Giełdy, LOT, PKP, Poczty Polskiej, złóż naturalnych,
45.afera Bondaryka - pobory z Telekomunikacji 0,5 mln zł a funkcja szefa służb specjalnych
46.afera Marka Bondaryka. brata szefa ABW - przemyt złota z Belgii do Kaliningradu !
47.afera Ćwiąkalskiego - mianował Michalskiego szefem Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie Nowy szef Prokuratury Apelacyjnej w 2002 doprowadził do uwolnienia polonijnego biznesmena podejrzanego o podżeganie do zabójstwa generała Marka Papały
48.Waltz - finansuje z publicznych pieniędzy najdroższą na świecie oczyszczalnie ścieków w Warszawie
49.Waltz - ofiarowanie ITI 500 mln publicznych pieniędzy na stadion Legii
50.czystki w prokuraturze - wracają obrońcy SB eków
51.afera Chlebowskiego - doprowadził swymi rządami w Żarowie do katastrofy finansowej tej gminy
52.burmistrz Kraśnika (!) Piotr Czubiński PO podejrzewany o korupcję
53.umorzono śledztwo w sprawie defraudacji milionów złotych w słynnym Laboratorium Frakcjonowania Osocza
54.uniewinnienie Aleksandry Jakubowskiej, ale również z powodu nie wykrycia sprawców umorzono postępowanie w sprawie tzw. Grupy Trzymającej Władzę
55.uwolnienie podejrzanych w aferze w COS
56.cofnięcie nakazu zatrzymania Ryszarda Krauze, który po cichu zgłosił się do prokuratury, odmówił złożenia zeznań, z powrotem wrócił zagranicę
57.afera Brochwicza - stał się najbardziej wpływową osobą w polskich tajnych służbach. Mimo, że formalnie jest tylko szeregowym członkiem PO, jego ludzie obejmują najważniejsze funkcje w polskich służbach specjalnych. Wpływy Wojciecha Brochwicza, adwokata Janusza Kaczmarka, zaczynają niepokoić nie tylko opozycję. Najpierw audyt w służbach, a potem decyzje personalne - zapowiadał po wygranych wyborach Paweł Graś (PO). Mimo to jeszcze przed audytem nowy rząd przeprowadza w tej sferze radykalne zmiany. Według posłów opozycji, ich głównym autorem jest Wojciech Brochwicz, były wiceszef MSWiA, dziś doradca PO, a wcześniej Andrzeja Barcikowskiego (w czasach rządów SLD szefa ABW)
58.afera korupcyjna w ZUS - zatrzymanie prezesa ZUS Sylwestra R z PO.
59.afera boiskowa - tzw orliki kryte szkodliwą chińską murawą
60.afera stoczniowa - `katar Grada'
61.afera NIK - skok na niezależność Najwyższej Izby Kontroli. Prywatna firma pośrednio będzie mogła wpływać na proces kontrolny
62.afera hazardowa Black Jack (Chlebowski i Dżewiecki lobbowali w interesie kolesiów z sieci kasyn gry)

Żródło:

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9265&start=25

22:08, waha123
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 30