RSS
wtorek, 25 października 2011
Pseudo-filozofia
Kto ma prawo nazywania rzeczy, ten jest rzeczywistym władcą. Wystarczy nazwać kogoś złem i można go eliminować, i odwrotnie.
Tytułowa pseudo-filozofia jest niczym innym jak nazwaniem zjawiska, które chce się wyeliminować. Termin "pseudo" przedstawia zjawisko w negatywnym świetle i przekonuje czytelnika, że jest niepożądane. To samo robią terminy typu "anty", "wrogi", "obleśny", itp. Nie powinny mieć miejsca w dyskusji ludzi cywilizowanych, nawet jeśli przeciwnik je stosuje. Stosując je w odwecie, stajemy się podobni temu napastliwemu. Ktoś stosujący tego typu argumenty, defacto życzy sobie przeciwnika zdeprecjonować, zwalczyć, zdominować, podporządkować. 
Chce władzy.
17:04, waha123
Link Komentarze (2) »
piątek, 14 października 2011
1%
Proszę o pomoc duchową, bo już nie daję rady....
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Niespodziewany-pomysl-Kosciola-chca-1-zamiast,wid,13895715,wiadomosc.html
- Jeśli dziś podatek, który płacimy państwu, przykładowo wynosi 100 zł, to złotówkę już dziś możemy ofiarować organizacjom pożytku publicznego, a teraz chodzi o to, aby drugą złotówkę z tych samych 100 zł ofiarować temu kościołowi, który będziemy popierać - podkreślił. 

po pis palikot a teraz to....pomocy
czwartek, 13 października 2011
Cyrk Pis i Palikota o krzyż
Gratulacje dla wyborców
http://www.youtube.com/watch?v=W6Wbq4nMxeM
środa, 12 października 2011
Śmiech to zdrowie
Do "sejmu" m.in. dostała się Pani
Małgorzata Gosiewska (była żona posła Przemysława Gosiewskiego)
a do "senatu"
Beata Gosiewska (wdowa po pośle Przemysławie Gosiewskim)
http://wyborcza.pl/1,75478,10454156,PiS_odnowiony_w_jednej_trzeciej.html


Z tej to powiastki morał w tym sposobie:

Jak Ty komu, tak on Tobie.


                  

poniedziałek, 10 października 2011
Samoleczenie
  Zródło  http://mmariola.salon24.pl/
          

SWIADOMA MOICH PRAW I OBOWIAZKOW PO RAZ PIERWSZY NIE WZIELAM UDZIALU W WYBORACH.

to za obecnosc Sasina, Kwiatkowskiego i Opary na listach wyborczych  PiS i za poparcie Sasina przez Marta Kaczynska.

Malo tego.... poprosilam moja rodzine i znajomych, ktorych dotychczas przekonywalam do glosowania na PiS, by poczytali wasze notki i komentarze na moj temat.

to za wasze chamstwo, pomawianie i pulcie na moja osobe.......  osobe, ktora przez lata z duma i podniesiona glowa, upadlana i ponizana, bronila godnosci urzedu Prezydenta i sp.Lecha Kaczynskiego.

 

DOZYWOTNIO WYLECZONA Z PiS 
21:49, waha123
Link Komentarze (1) »
niedziela, 09 października 2011
Profesor Bartoszewski
Panu Profesorowi już naprawdę odwala.....takie są skutki tej "miłości"....

Ludzie, którzy nie głosują w wyborach niech później niczego od państwa nie oczekują - powiedział Władysław Bartoszewski, b. minister spraw zagranicznych, który w niedzielne przedpołudnie wziął udział w głosowaniu w wyborach parlamentarnych.

http://wybory.wp.pl/title,Bartoszewski-ma-rade-dla-tych-ktorzy-nie-glosuja,wid,13876616,wiadomosc.html
14:40, waha123
Link Komentarze (1) »
czwartek, 06 października 2011
Wy..
Kilku byłych ministrów spraw zagranicznych wystosowało wspólny list w sprawie wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o Angeli Merkel - poinformował jeden z sygnatariuszy listu Władysław Bartoszewski. "Insynuowanie podejrzanych przyczyn demokratycznego wyboru przywódcy kraju, który jest ważnym partnerem w Unii Europejskiej i z którym łączą nas przyjazne relacje, przez lidera najważniejszej partii opozycyjnej i kandydata na premiera RP, jest dla Polski szkodliwe" - napisali. Obecny szef MSZ z "uwagą patrzy na tę inicjatywę" - informuje resort. http://wybory.wp.pl/title,Tego-Kaczynskiemu-nie-puszcza-plazem-wielkie-nazwiska-polityki-szykuja-wspolna-akcje,wid,13870308,wiadomosc.html

Cytat......

Mądry Polak po szkodzie. Już w poniedziałek większość z Was obudzi się w tej samej Polsce co teraz. Znów kraj będzie podzielony na tych co są za Tuskiem i tych co za Kaczyńskim. Nic nowego. To widać z sondaży. Będziemy musieli poczekać kolejne 4 lata na to, że może w końcu Polacy zrozumieją to, iż Panowie ci, wywodzący się z AWS, muszą wraz ze swoimi partiami zniknąć na zawsze. Wyborcy PO i PiS, obarczycie resztę obywateli naszego kraju, kolejnymi latami kłótni, wojnami politycznymi, hakami. Już to przerabialiśmy. Pozostali politycy też są niczego warci. Populiści, jak zwykle przed wyborami. Wszyscy mówią to co chcecie usłyszeć. Tego chcecie? Wystarczy w niedzielę, .... no właśnie! Pomyśl zanim pójdziesz. Twój głos przyczyni się do tego,że wcale nie będzie lepiej. Będzie tak samo !!! Czy zawsze musimy uczyć się na błędach. A jeżeli tak, to ile nas jeszcze, zmarnowanych lat czeka.18:07, waha123
Link Komentarze (1) »
wtorek, 04 października 2011
Wywiad Miłości
Już coś tak chamskiego było:Gembarowski
http://www.youtube.com/watch?v=uOD8h-aTgeo
Teraz LIS
http://www.youtube.com/watch?v=bcwwjX8msFg

I wtedy i dziś pytanie to samo....Jak żyć za 500zl.

Kiedy następne wybory....w grudniu tego roku czy wcześniej?
Czy będziemy przerabiać "bomby w hipermarketach" a może w metrze
w Warszawie?

15:59, waha123
Link Komentarze (1) »