RSS
niedziela, 29 listopada 2009
socjalistyczny związek republiki ruropejskiej

Buzek jest symbolem upadku. Cokolwiek by nie robił, zawsze spierdoli.W 1999 wynajęto go, aby przeprowadzić "4 reformy",m.in. służby zdrowia-spierdolił. Wszystko czego się dotknie a nie zna się na niczym, bo jest to człowiek do wynajęcia, firmuje tylko swoją osobą różne tego typu działania obliczone na nabicie kabzy moniakami albo wpływami.Jest symbolem tej dziadowskiej republiki ruropejskiej.

http://www.youtube.com/watch?v=etP3f-mNkD4&feature=player_embedded

10:55, waha123
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 23 listopada 2009
Globalne otumanienie CO2
No i mamy nową lekturę. Chłopcy od CO2 piszą do siebie mejle. SzewczykDratewka na http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9838 udostępnił listy smoka http://www.przemiana.org/FOI2009.zip
09:39, waha123
Link Dodaj komentarz »
sobota, 21 listopada 2009
Tusk preziem?

Z internetu....

No i co wyborcy PO?

Jak się czujecie, drodzy wyborcy PO? Tak miało być w Waszej wymarzonej ojczyźnie? Tym w dobie kryzysu zajmuje się premier? Chcą zapewnić sobie urząd prezydenta w prostacki i chamski sposób. Wiedzą, że wyborów raczej nie wygrają, to chcą zmienić prawo, żeby sobie wybrać Tuska na prezydenta (wybory prezydenckie za rok, a parlament z większością PO jeszcze 2 lata siedzi. O takiej bezczelności już dawno nie czytałem. Tusk już stwierdza, że właściwie to on ma największe szanse wygrać wybory, jeszcze zanim zostały rozpisane. I to jest demokracja? Już taką demokrację mieliśmy do 1990 roku. Panie Tusk, zejdź Pan ze sceny póki jeszcze może Pan zachować twarz.

17:50, waha123
Link Dodaj komentarz »