RSS
czwartek, 28 stycznia 2010
LIST OTWARTY OBYWATELA DO POLSKI PREMIERA.

Z internetu....Głos byłego wyborcy....

LIST OTWARTY OBYWATELA DO POLSKI PREMIERA.

LIST OTWARTY OBYWATELA DO POLSKI PREMIERA.
Po dwóch latach przypomniał Pan sobie biedaczysko, że ma robotę do zrobienia. Zbysiu, Grzesiu i Miro wykonali już dla Pana Cud Premierze kawał świetnej roboty, a Pan się temu z zza winkla przyglądał. Sprawa wyszła na jaw, więc zamiast huknąć się w pierś, robi Pan czystki w CBA i steruje komisją śledczą! Mam już serdecznie dość tych wyuczonych, aktorskich zagrywek, obietnić bez pokrycia, udawanej troski o naród i socjotechnicznych manipulacji, którymi karmi Pan społeczeństwo. Gdyby zależało Panu na dobru Ojczyzny, podałby się Pan do dymisji już dawno i nie męczył swoim widokiem tych, którzy mają go dość. Młodzieży tłumaczy Pan pewnie, że te wszystkie krytyczne uwagi i zniechęcenie społeczne do Pana niby rządów, to koszty, jakie musi ponosić mąż stanu, któremu bliski jest los narodu. Który ma misję do wykonania. Nie wątpię, że młodzież się na to łapie. Szkoda. Medialnie jest Pan mistrzem. Merytorycznie, w moim odczuciu przeciętniakiem wykreowanym przez media, który bez wsparcia rzeszy specjalistów nie osiągnąłby nic! Polityk powinien być wiarygodny - Pan nie jest. Polityk powinien być przekonujący - Pan nie jest. Polityk powinien być skuteczny - Pan jest. Niestety jedynie w temacie obietnic i tuszowania spraw, które mogą zaszkodzić wizerunkowi. Nie partii. Nie rządu. Pana wizerunkowi. Żenujące przedstawienia jakie serwuje Pan za pomocą przyjaznych mediów, aktorskie niby szczere wyznania to wyłacznie zabiegi marketingowe, na które niestety to biedne i zmanipulowane społeczeństwo się łapie. Czy to jest rządzenie? Co potem? Co z narodem? Aż tak ważny jest interes kilku osób z cienia? Czy aż tak ważny jest wizerunek Pana Tuska? Czy koszty Pana marketingowych doświadczeń na narodzie naprawdę musi ponosić społeczeństwo? Czy mierzenie zadowolenia obywateli słupkami jest jedynym sposobem na twoerzenie strategii dla Polski?? Ja nie mam zamiaru tego tolerować i dlatego, nie mam zamiaru na Pana głosować. Popełniłem już raz ten błąd. Przyznaję się do tego. Nie popełnię go więcej. A jeśli będę miał ochotę zobaczyć czyjś fajny wizerunek, to włączę sobie Dr H. To też aktorstwo, przy czym zdecydowanie lepsze i przy okazji szczerość bohatera jest bardziej przekonująca. Może dlatego, że wiem, iż takie przedstawienie krzywdy nikomu nie zrobi. Pozdrawiam i życzę Panu świetnej zabawy podczas robienia narodu w konia.

Pamietaj...nie bądż owcą....nie karm trolli....nie głosuj!

11:03, waha123
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 11 stycznia 2010
Katastrofalna zima zwana globalnym CO@2

Z internetu...

Te lodowce, które topnieją to pozostałości po małej epoce lodowcowej z XVIII wieku. Koledzy pseudoekolodzy nabijają nas w butelkę (przynajmniej próbują) akcjami typu trzeba zmniejszyć emisję CO2, to siamto, sramto......... Muszą tak mówić, bo nie mieli by dotacji od korporacji, które to będą ściągać m.in. z nas niedługo potężne miliardy na walkę z niby ociepleniem.
Ochłodzenie tej zimy jest spowodowane głównie poprzez zmniejszoną aktywność słoneczną!!!! Nie dopatrujcie się winy człowieka. Owszem topnienie lodowców, a co za tym idzie dodatkowe tysiące miliardów litrów wody słodkiej negatywnie oddziałuje na największy prąd morski świata Golfsztrom, który obecnie przez to trochę zanika i może doprowadzić do schłodzenia temp. na ziemi nawet o 10-15 st.C. Co jest katastrofą dla ludzkości. Nie dajcie się jednak nabijać w butelkę moi mili. Przypomnijcie sobie o wykradzionych niedawno tysiącach maili z Anglii, które świadczyły jednoznacznie, że ocieplenie klimatu wywołane przez CO2 to nieporozumienie. Nie ma na to żadnych dowodów, poczytajcie trochę solidne fora (typu http://prawda2.info/) obejrzyjcie filmy Alexa Jonesa na http://www.youtube.com/results?search_query=fall+of+the+republic+pl&search_type=&aq=1&oq=fall+of , wyciągnijcie własne wnioski. Taka propaganda się opłaca nie tylko ze względu na potężne pieniądze, ale i spowolnienie (zatrzymanie) rozwoju państw, co w konsekwencji prowadzi to uniezależnienia od mocarstw i wyzysku przez nie.

10:24, waha123
Link Dodaj komentarz »