Blog > Komentarze do wpisu
Pseudo-filozofia
Kto ma prawo nazywania rzeczy, ten jest rzeczywistym władcą. Wystarczy nazwać kogoś złem i można go eliminować, i odwrotnie.
Tytułowa pseudo-filozofia jest niczym innym jak nazwaniem zjawiska, które chce się wyeliminować. Termin "pseudo" przedstawia zjawisko w negatywnym świetle i przekonuje czytelnika, że jest niepożądane. To samo robią terminy typu "anty", "wrogi", "obleśny", itp. Nie powinny mieć miejsca w dyskusji ludzi cywilizowanych, nawet jeśli przeciwnik je stosuje. Stosując je w odwecie, stajemy się podobni temu napastliwemu. Ktoś stosujący tego typu argumenty, defacto życzy sobie przeciwnika zdeprecjonować, zwalczyć, zdominować, podporządkować. 
Chce władzy.
wtorek, 25 października 2011, waha123

Polecane wpisy

Komentarze
2011/10/25 20:00:12


Masz pełne prawo do samego siebie.

Masz prawo do radości , miłości i dobrej zabawy.

Nie pozwól sobie wmówić , że może być inaczej.Bądź dla siebie radością.Śmiej się kiedy tylko możesz , gdyż śmiech i radość rozpuszczają złudzenia.


Bardzo śmieję się sobą , z sofistyki sklrerotyków socjalizmem sepleniących sowizdżałem
swoim

.

-
2011/10/31 11:43:40


TAK dla i do MIŁOŚCI
NIE dla i do NIE - miłości

To na ten Czas czasów , prioritet Ziemi .


Nie interesuje mnie władza , gdyż jedynym pokarmem władzy jest strach. Władcy tej części wszechświata sieją terror by zebrać przerażenie , które jest jedyną zaprawą spajającą umowne mury systemów kontrolujących świadomość.
Pokonaj strach by wymazać swoje imię z pisanych krwią rejestrów "bogów" , którzy są największymi wrogami rodzaju ludzkiego.


.