Blog > Komentarze do wpisu
Debata chaosu....

Miałem napisać o Betankach, ale jak widać...materiał jest "rozwojowy", to może nastepnym razem....

Wczoraj w telewizji...

Ta debata, "punkt równowagi chwiejnej"..czy w "tę czy w inną stronę". Oczywiście, cokolwiek wybierzemy, będzie tylko "teatrem cieni" rozgrywanym na Planecie Ziemia.
Sondaże są fajne dla mas ogłupionych mroczną propagandą demokracji, wolności "wolnego rynku". Bajki o "wzroście gospodarczym", który odbywa się głównie na monitorach komputerów, tak czy inaczej doprowadzi do KRACHU....Jaka bedzie jego skala...Nie wiem, ale mamy szansę aby go "ubiec".....
I nie trzeba być Guru "ekonomii ani finansów".....ale PATRZEĆ...

A chaos jest organizowany konsekwentnie....
Tak jak Pan Bartoszewski nazywany jest "szybkomównym", tak Pan Tusk może być nazwany "pustomównym"......Pamietajmy, że Pan Kaczyński z Bratem to "złodzieje"...ukradli księżyc.....

Cóż znaczą "zasługi"......

".......Liczyła Polska pod uciskiem wielu męczenników dobrej sprawy. Tych czcił naród jako świętych w dniach swej niedoli...cóz naturalniejszego, że ich potem w rewolucji, uiszczając się z długu wdzięczności, powoływał do głównych urzedów?
Była to epoka (a dziś..? przyp mój) zbyt cieżkiej próby dla dawnych zasług, nie umiejących zrzec się w cichym ustroniu prawa do publicznego zawodu..
I drogo Nas ta opłata narodowego szacunku kosztowała ( a czy nie ..kosztuje ????)
Ofiary niesprawiedliwości przeszłego rządu albo tacy, którzy mu w swojej porze groźne czoło stawiać śmieli, byli to zapewne zacni ludzie, ale po wiekszej części schyleni wiekiem albo też własnym niepowodzeniem skołatani a zatem inwalidzi polityczni...."

Maurycy Mochnacki " Powstanie narodu polskiego w roku 1830 i 1831"

I to na tyle w "kwestii debaty"...

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9291531&rfbawp=1192272931.533&ticaid=14a1c

www.wtc251.blox.pl

sobota, 13 października 2007, waha123

Polecane wpisy