Blog > Komentarze do wpisu
Ewangelia wg Św.Jana

Dr Jan Pająk zamknął możliwość komentowania swojego bloga.....

P.P.S. Możliwość komentowania bloga totalizmu została właśnie zamknięta i NIE będzie już ponownie otwarta. Czytelnicy pragnący podzielić się ze mną jakimiś uwagami mogą mi je wysłać w emailu na jeden z adresów jakich aktualny wykaz zawarłem na stronie "faq_pl.htm" dostępnej na każdym serwerze wskazywanym na tym blogu.

11:11, totalizm
 
W komentarzach do tego bloga internauta Soook napisał...
soook
2007/05/01 09:24:44
Pozwole sobie napisac tutaj.Jesli koliduje z Twoim postrzeganiem Swiata,to wydeletuj.
Oto,mozna dzielnie i mocarnie "walczyc" z "niewidocznym" pasozytem,a trzesc klawiatura i dawac ciala przed istniejacym namacalnie i praktycznie ciemiezycielem mieszkancow Ziemi.Vide "zmagania" p.Pajaka.
I (bez odrobiny obcej mojej duszy tzw.megalomnii) moja pierwsza nota,pod blogiem p.Pajaka uruchomila poczytnosc tegoz blox,jak i moj ostatni wpis,zagasil entuzjazm Autora.
A moze uruchomil zaawalowany strach?
Kto To wie......
.......wiem , wiecej,wiecej.......
Ponieważ "coś mi się zdawało" skopiowałem ostatni wpis Soook pod wpisem http://totalizm.blox.pl/2007/04/120-Sapieha-z-okolic-Milicza-latajacy.html

2007/04/29 16:04:01

To kilka krokow do przodu.Czas nagli,a i wiedza musi byc dostepna.......

Ewangielia wedlug Sw.Jana:37. Wiem ze jestescie potomstwem Abrahama,lecz chcecie mnie zabic,bo slowo moje nie ma do was przystepu.38.Mowie to ,co widzialem u Ojca,a wy takze czynicie,co slyszeliscie u ojca waszego.

44.Ojcem waszym jest diabel i chcecie postepowac wedlug pozadliwosci ojca waszego.On byl mezobojca od poczatku i w prawdzie nie wytrwal,bo w nim nie ma prawdy.
Gdy mowi klamstwo,mowi od siebie,bo jest klamca i ojcem klamstwa.

KTO zaneguje te tezy?
Jest KTOS TAKI?
Diably---UFOnauci,dzieci Abrahama ,dziecmi diabla.Dziecmi UFOnautow.
I Widzisz Czlowieku !
Dzieci Dabla, Prawda was ,Nie Oswobodzi.
Precz do Piekla.

Ja natomiast umieściłem wpis następujący:

37 Wiem, że jesteście potomstwem Abrahama; jednak chcecie mnie zabić, bo moje słowo nie znajduje w was miejsca. 38 Co zobaczyłem u Ojca, głoszę, a wy czynicie, co usłyszeliście od [waszego] ojca". 39 Na to Mu powiedzieli: "Abraham jest naszym ojcem!". A Jezus im rzekł: "Gdybyście byli dziećmi Abrahama, czyny Abrahama byście spełniali. 40 A tymczasem chcecie mnie jako człowieka zabić, bo prawdę wam powiedziałem, którą usłyszałem od Ojca. Tego Abraham nie czynił. 41 Wy spełniacie czyny waszego ojca". Odpowiedzieli Mu: "My nie z cudzołóstwa się narodziliśmy, jednego mamy Ojca: Boga!". 42 Jezus rzekł im na to: "Gdyby Bóg był waszym Ojcem, miłowalibyście mnie, bo ja od Ojca wyszedłem i przybywam. Nie od siebie samego przyszedłem, lecz On mnie posłał.

 

http://www.fbiblos.org/Ewangeliarz/WedługEwangelii/EwangeliawedługśwJana/tabid/83/idkom/191/Default.aspx

 


sobota, 05 maja 2007, waha123

Polecane wpisy

Komentarze
2007/05/05 15:44:37
Byla wiedza o "cudzolostwie".Jezus posiadal wiedze ta,jak i uczeni w Pismie.Kobiety na Ziemi rodzily dzieci,tak z nasienia ziemskiego,jak i nasienia okoloziemskiego.Dzisiaj bardzo duzo rodzi sie na Ziemi z nasienia pozaziemskiego.Przyjaznych bytow,jak i wrogo,niszczycielsko nastawionych.Demoralizujacych.
Nie zapoznalem sie z Twoim wpisem,z Ewangieliarza.
Powiedzmy ze,z przyczyn "obiektywnych awarii technicznych".
-
2007/05/06 10:30:31
Tak, to jest dla dziesiejszych ludzi " nie do przyjęcia"....Pełna kontrola...